WYKAZ DOSTĘPNYCH LOKALI UŻYTKOWYCH PRZEZNACZONYCH NA NAJEM
OD DNIA 01.07.2021 r.

Lokal użytkowy położony w ciągu garaży (lokal nr I) od ul. Zielińskiego (naprzeciw Pasażu Zielińskiego) na terenie posesji Centrum Kształcenia Ustawicznego we Wrocławiu przy ul. Swobodnej 73 o powierzchni 16,00 m². Lokal wyposażony jest w instalacje: elektryczną, wodno-kanalizacyjną, centralnego ogrzewania. Opłaty za lokal: czynsz + podlicznik energia elektryczna, woda+ścieki, podatek od nieruchomości.
Lokal posiada samodzielne wejście.

Lokal użytkowy położony w ciągu garaży (lokal nr II) od ul. Zielińskiego (naprzeciw Pasażu Zielińskiego), na terenie posesji Centrum Kształcenia Ustawicznego we Wrocławiu przy ul. Swobodnej 73 o powierzchni: parter 25,00 m², piwnica 32,00 m².          
Lokal wyposażony jest w instalacje: elektryczną, wodno-kanalizacyjną, centralnego ogrzewania. Opłaty za lokal: czynsz + podlicznik energia elektryczna, woda+ścieki, podatek od nieruchomości.
Lokal posiada samodzielne wejście.

Lokal użytkowy nr 51 mieszczący się na II piętrze budynku C na terenie posesji Centrum Kształcenia Ustawicznego we Wrocławiu przy ul. Swobodnej 73 o powierzchni 24,42 m². Lokal wyposażony jest w instalacje: elektryczną, centralnego ogrzewania. Toaleta ogólnodostępna na korytarzu.

Lokal użytkowy nr 50 mieszczący się na II piętrze budynku C na terenie posesji Centrum Kształcenia Ustawicznego we Wrocławiu przy ul. Swobodnej 73 o powierzchni 20,03 m². Lokal wyposażony jest w instalacje: elektryczną, centralnego ogrzewania. Toaleta ogólnodostępna na korytarzu.